بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه از جمله کارهایی می باشد که باید انجام آن و فرآیند مراحل مختلف آن با دقت و وسواس زیادی انجام شود. به همین دلیل زمانی که به دنبال این می باشید که یک بسته بندی حرفه ای و تخصصی برای اثاثیه و وسایل تان انجام شود باید از افراد متخصص، باتجربه و کاربلد کمک بخواهید تا به شما کمک کنند و شما را راهنمایی کنند.

معمولا افرادی که خودشان تصمیم دارند که کار بسته بندی را انجام دهند از روش های معمولی و تجهیزات معمولی برای انجام این کار استفاده می کنند.

در صورتی که قصد اثاث کشی منزل و یا محل کارتان را دارید و به دنبال این می باشید که بسته بندی وسایل تان را به یک شرکت باربری مطمئن در تهران بسپارید پیشنهاد می کنیم که از بسته بندی اثاثیه در شرکت باریری آینده بار بهره مند شوید.

اگر به دنبال این می باشید که بدانید شرکت باربری آینده بار در تهران از چه روش هایی و چه تجهیزاتی برای بسته بندی انواع اثاثیه ی مختلف که شامل وسایل فلزی، چوبی، شیشه ای، کریستالی و… برای بسته بندی استفاده می کند، پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مطلب را دنبال کنید تا با روش های مختلف بسته بندی و وسایلی که قرار است برای بسته بندی به کار ببرد و استفاده کند بیشتر برای شما توضیح دهیم پس پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

بسته بندی اثاثیه

وسایل و تجهیزات مخصوص بسته بندی

اولین و مهم ترین مساله در باربری و اثاث کشی مرحله ی بسته بندی اثاثیه می باشد.

شما می توانید با اعتماد به شرکت باربری آینده بار مرحله ی بسته بندی اثاثیه ی خود را به افراد متخصص و حرفه ای این شرکت بسپارید تا به بهترین نحو ممکن آن را برای شما انجام دهند.

باربری ما در تهران از جدیدترین و به روز ترین روش ها و متدهای روز دنیا جهت بسته بندی اثاثیه ی وسایل شما استفاده می کنند.

از جدیدترین روش های بسته بندی اثاثیه می توان به روش های بابل رپ و استرچ رپ اشاره کرد. این روش ها از جدیدترین متدها و روش های بسته بندی اروپایی در دنیا می باشد که برای بهتر انجام شدن بسته بندی وسایل مشتریان از این روش ها استفاده شده است.

از تجهیزات و وسایلی که شرکت باربری آینده بار برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کند به کارتن های محکم ، پوشش های نایلونی مقاوم ، نوار چسب های باکیفیت و…… اشاره کنیم.

بسته بندی انواع وسایل و اثاثیه در باربری چیتگر

همانطور که می دانید هر وسیله و هر لوازمی که قرار است جابجا شود قبل از اینکه به مرحله ی بسته بندی برسد باید تفکیک و جداسازی شود تا باتوجه به نوع ، وزن، اندازه، جنس و… که دارد بسته بندی بر روی آن انجام شود.

شرکت باربری آینده بار در تهران این امکان را به وجود آورده است تا با آموزش افراد خود در زمینه بسته بندی اثاثیه بهترین ها را به مشتریان خود ارائه نمایند.

اگر بخواهیم با ذکر یک مثال به صورت کوتاه و مختصر به این موضوع اشاره داشته باشیم باید بگوییم که بسته بندی اثاثیه ی مربوط به آشپزخانه با بسته بندی اثاثیه ی مربوط به اتاق خواب متفاوت از یکدیگر می باشد.

  • بسته بندی مواد غذایی و فاسد شدنی

یکی از مواردی که در بسته بندی اثاثیه باید به آن دقت و توجه بسیار زیادی داشت، بسته بندی مواد خوراکی و غذایی فاسد شدنی می باشد که بسیار حساس می باشد و نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد.

معمولا ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که در نزدیکی ایامی که قرار است اثاث کشی انجام دهید بهتر است که از خرید مواد غذایی فاسد شدنی خودداری کنند. کارتن هایی که قرار است برای بسته بندی مواد غذایی استفاده شود از بهترین و باکیفیت ترین مواد می باشد تا در زمان حمل و جابجایی وسایل از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری شود.

بسته بندی اثاثیه

  • بسته بندی لباس با کارتن های رگالدار

کارتن و جعبه ای که قرار است لباس های شما در آن قرار بگیرد و جای داده شود در باربری شرکت آینده بار و در مرحله بسته بندی اثاثیه به آن اهمیت داده می شود کارتن های رگال دارد مخصوص می باشد.

طراحی این کارتن ها به این شکل می باشد که مشابه با یک کمد در اندازه ی نسبتا کوچکی می باشد؛ در حدی که 10 تا 12 دست لباس که شامل کت و شلوار ، لباس مجلسی و….. می شود در آن جا داده خواهد شد.

تمامی این لباس ها با استفاده از چوب لباسی های مخصوصی آویزان خواهد شد و با استفاده از مشماها و نایلون های تمیز و باکیفیت پوشش داده خواهد شد و سپس درب آن بسته خواهد شد.

  • بسته بندی وسایل مربوط به رختخواب

بسته بندی لحاف، تشک، بالشت و… در شرکت باربری آینده بار با استفاده از ساک هایی که مخصوص بسته بندی رختخواب می باشد انجام خواهد شد مزیت بسیار بزرگی که این ساک ها دارند تمیز بودن و مرتب بودن آن می باشد.

سایر تجهیزات استفاده شده در بسته بندی اثاثیه

از جمله وسایل و مواردی که در بخش های بالا به آن اشاره کردیم وسایل و تجهیزات موردنیاز برای بسته بندی درست و اصولی می باشد از جمله ی این موارد می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم :

  • نوارچسب مخصوص

نوار چسب در بسته بندی اثاثیه یکی از وسیله های اساسی و مهم می باشد که در تمامی اثاث کشی ها به عنوان بخش اصلی و اساسی و بسیار مهم کاربرد دارد و بدون آن هیچ بسته بندی جلو نخواهد رفت.

با استفاده از نوارچسب باکیفیت شما می توانید درب کارتن و یا خود بدنه ی اصلی وسیله ای که قرار است جابجا کنید را پوشش دهید تا در طول مسیر حمل بار در تهران و یا شهرستان مشکلی برای اثاثیه ی شما پیش نیاید.

  • مشما و نایلون مخصوص

برای بیشتر بسته بندی هایی که قرار است به عنوان یک پوشش مناسب آن را به دور وسایل خود بپیچید شرکت باربری آینده بار از مشماهای نخودی شکل که دارای جباب می باشند استفاده می کند. این نوع از  مشما و نایلون به حدی مقاوم و محکم می باشد که می تواند یک پوشش کاملا مناسب برای بسته بندی اثاثیه ی شما باشد.

بسته بندی اثاثیه

پیشنهاد شرکت باربری آینده بار به شما

بسته بندی را می توان اصلی ترین قسمت اثاث کشی دانست که نیازمند دقت ، مهات ، تخصص و تعهد بالایی از جانب نیروهای شرکت حمل بار می باشد. چرا که امنیت و سلامت وسایل منازل مشتریان اولویت اول کار و پایه اعتماد آنها می باشد.

باربری آینده بار با بهره گیری از نیروهای حرفه ای و متخصص و مدرن ترین ابزارهای بسته بندی که از آن استفاده می کند برای بسته بندی وسایل مشتری ها از جعبه های مخصوص چند لایه ، نایلون ها حبابی ، سلفون ، چسپ ، روزنامه ها ، پتو ، پارچه و هر آنچه که نیاز است استفاده می شود.

شرکت باربری آینده بار در تهران به عنوان یک شرکت حمل بار مطمئن و ایمن سال هاست که فعالیت دارد و تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا از طریق تجربیات مختلفی که به دست آورده است بتواند بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه نماید.

از جمله خدماتی که بیشتر مشتریان ما در باربری آینده بار از آن رضایت کامل داشته اند نحوه بسته بندی اثاثیه بوده است.

بسته بندی اصولی و درست اثاثیه می تواند تضمین این موضوع باشد که در نهایت صحت و سلامت وسایل شما به مقصد خواهد رسید. در صورت تمایل می توانید با تماس با شماره تلفن های قرار داده شده بر روی سایت از مشاوران و کارشناسان ما کمک بخواهید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال ، نظر ، انتقاد و یا پیشنهادی می توانید از مشاوران و کارشناسان ما حاضر در باربری آینده بار کمک و راهنمایی بخواهید. یا اینکه در صورت داشتن دسترسی راحت تر به اپلیکیشن اینستاگرام برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دایرکت پیج اینستاگرام ما پیام بدین .پیام ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده می شود.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 2.5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.