باربری انقلاب تحت نظر شرکت آینده بار

باربری انقلاب تحت نظر شرکت آینده بار

باربری انقلاب

باربری انقلاب در میدان انقلاب، که یکی از میدان های اصلی شهر تهران است قرار دارد. اگر در محدود انقلاب یا محدوده های اطراف آن سکونت دارید و قصد اثاث کشی دارید. باربری انقلاب می تواند گزینه مناسبی برای حمل و انتقال بار باشد.

02188417236

باربری انقلاب به دلیل قرار گیری در تقاطع خیابان های کارگر، آزادی و انقلاب، می تواند برای افرادی که در این محل ها سکونت دارند و قصد اثاث کشی دارند گزینه بسیار مناسبی باشد.

از طرفی دیگر به دلیل شلوغ بودن میدان و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان، باربری انقلاب تصمیم بر این گرفته که خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه دهد تا هیچ کدام از مشتریان در صف انتظار نمانند.

باربری انقلاب تحت نظر شرکت آینده بار

ناگفته نماند که باربری انقلاب تحت نظر شرکت آینده بار فعالیت می کند. شرکت آینده بار با افتتاح شعبه های مختلف باربری در شهر تهران، توانسته رضایت مشتریان زیادی را در طول چند سال فعالیت خود، جلب کند. همچنین با به کارگیری نیروهای متخصص و کاربلد، احتمال آسیب رساندن به وسایل را در هنگام حمل و جا به جایی به حد صفر رسانده است.

از آن جایی که اسباب کشی و حمل و نقل وسایل استرس زیادی را برای افراد به وجود می آورد، این باربری تمامی کار های مربوط به اسباب کشی و حمل و نقل را انجام می دهد تا استرس از شما دور باشد و اسباب کشی بدون استرسی را تجربه کنید.

02188417236

خدمات کلی و جزئی باربری انقلاب

 1. مشاوره قبل از انجام کار
 2. بسته بندی وسایل حساس با کارتن های محکم و فوم های مخصوص
 3. استفاده از خودروهای مجهز و مدرن جهت حمل بار
 4. استفاده از کامیون های موکت کاری شده و مسقف برای وسایل حساس و شکستنی
 5. چیدمان تمام وسایل در مقصد
 6. ارائه بیمه نامه معتبر
 7. قیمت مناسب و طبق تعرفه اتحادیه
 8. انتخاب مناسب ترین خودرو متناسب با نوع بار
 9. بسته بندی وسایل سنگین و سبک در کارتن های مخصوص خود
 10. حمل و جا به جایی وسایلی مانند یخچال و لباس شویی توسط پایه های چرخدار
 11. دقت در جا به جایی
 12. سرعت عمل بالا
 13. کارگرانی ماهر، کاربلد و با تجربه

خدمات کلی و جزئی باربری انقلاب

هزینه باربری

تمام هزینه های باربری طبق نرخ اتحادیه در نظر گرفته شده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد. ولی می توان گفت که عوامل زیادی بر روی کاهش یا افزایش هزینه تاثیر گذار است. مانند نوع خودروی حمل و نقل، میزان وسیله، بسته بندی کردن یا نکردن وسایل، مسافت بار به مقصد، تعداد کارگرهای فعال برای انجام این کار، میزان فاصله وسایل تا زمانی که در خودرو چیده می شود همه و همه این عوامل می تواند تاثیر گذار باشد.

برای اینکه بتوانید هزینه بار را به حداقل برسانید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در محل حضور یابند و هزینه دقیق را به شما اعلام کنند.

البته کارکنان باربری انقلاب، راهکارهایی را نیز جهت کاهش هزینه، ارائه می دهند که می توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال: انتخاب نوع خودرو حامل بار. بدون شک حمل اثاثیه با وانت بار هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون دارد. یا اگر بسته بندی توسط خودتان انجام شود هزینه کمتری در بر می گیرد.

انواع مختلف ماشین باربری در آینده بار

باربری و اتوبار مطهری دارای رانندگانی ماهر و صبور می باشد که تمام سعی و تلاش آن ها سالم رساندن اثاثیه های شما به مقصد می باشد. رانندگان باربری مطهری همانند سایر باربری های آینده بار ( مطهری، فردوسی، اندیشه،شاهین …) تمام مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به شهرستان را به خوبی می دانند و ایمن ترین جاده ها را برای حمل و جابجایی انتخاب می کنند.

تخفیفات ویژه

بدون شک همه ما وقتی بحث تخفیف به میان می آید خوش حال می شویم باربری انقلاب هم برای جلب رضایت بیشتر همشهریان خود، در مناسب های خاص تصمیم گرفته که هزینه باربری را به نصف برساند.

02188417236

جهت اطلاع از این تخفیفات می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و زمان اثاث کشی را به آن موقع موکول کنید. البته در این مواقع به دلیل ترافیک زیاد کاری، ممکن است نتواند پاسخگوی تمامی عزیزان باشد بنابراین بهتر است زود اقدام کرده و نوبت خود رزرو کنید و از این تخفیفات ویژه استفاده کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال ، نظر ، انتقاد و یا پیشنهادی می توانید از مشاوران و کارشناسان ما حاضر در باربری آینده بار کمک و راهنمایی بخواهید. یا اینکه در صورت داشتن دسترسی راحت تر به اپلیکیشن اینستاگرام برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دایرکت پیج اینستاگرام ما پیام بدین .پیام ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده می شود.

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن گویا