درباره ما

10

سال سابقه درخشان

قیمت مناسب و کیفیت بالا

باربری آینده دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد و هزینه اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. بهترین قیمت را از ما بخواهید.

درباره ما

باربری آینده با استفاده از کارکنان با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان تلفنی و ارسال کارشناس برای ارائه قیمت، قبل از رزرو از خدمات ویژه ما برای مشتریان مان می باشد. منتظر تماس شما هستیم.

باربری تهران به شهرستان

آینده بار با کامیون های بزرگ قابلیت حمل و نقل و باربری به تمامی نقاط ایران را داراست ، پس با خیالی آسوده اسباب کشی خود را به ما بسپارید.

بسته بندی اثاثیه منزل

باربری و بار چینی حرفه ای توسط کارکنان باربری آینده. بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود.

اسباب کشی ایمن

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. ما اثاثیه منزل شما را بیمه خواهیم کرد

پاسخگویی 24 ساعته

باربری آینده بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشد. داشتن اطلاعات کافی از نحوه کار تیم باربری می تواند استرس قبل از اسباب کشی را کم کند.

بهترین ها را با ما تجربه کنید

آینده بار به منظور جلوگیری از عدم شکستن لوازم حین جابه جایی از بهترین کارتن های بسته بندی برای بسته بندی لوارم منزل شما استفاده میکند ، همچنین با کارگران مجرب ، آموزش دیده و نیرومند لوازم منزل شما را در سریعترین زمان ممکن جابه جا خواهند کرد.
نمونه کار بسته بندی

نمونه کار بسته بندی

بسته بندی اصولی

بسته بندی اصولی

بسته بندی اصولی

بسته بندی اصولی

اثاث کشی وسایل سنگین

اثاث کشی وسایل سنگین

حمل و بسته بندی وسایل سنگین

حمل و بسته بندی وسایل سنگین

بسته بندی

بسته بندی

تلفن گویا