بسته بندی اثاثیه

یکی از خدمات باربری تهران، بسته بندی اسباب و اثاثیه قبل از جابجایی و حمل اثاثیه به مقصد می باشد. بسته بندی اثاثیه که توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده در انجام می شود که باعث حفظ سلامت لوازم در طول اسباب کشی می شود. بسته بندی اثاثیه امری است تخصصی و دارای استاندارد های مشخص که در باربری تهران تمام این موارد به درستی و با دقت انجام می شود.

لوازم بسته بندی اثاثیها

تمامی اسباب و اثاثیه با وسایل مخصوص به خود بسته بندی می شوند تا هیچ آسیبی به وسایل مورد نظر نرسد. لوازم و ظروف شکستنی ابتدا با استفاده از ضربه گیر های مخصوص بسته بندی می شوند و سپس در کارتن های محکم و چند لایه قرار داده می شوند. بسته بندی مبلمان، تلویزیون، یخچال و سایر اسباب و اثاثیه نیز به همین ترتیب و با استفاده از کارتن های مخصوص و همچنین ضربه گیر انجام می شود. بسته بندی لوازم گران قیمت نظیر پیانو و سایر اسباب و اثاثیه حساس نیز با دقت بالا انجام می شود.

اگر می خواهید یک اسباب کشی آسان که تمامی اصول بسته بندی و حمل اثاثیه در آن رعایت شود را تجربه کنید همین حالا با ما تماس بگیرید، به شما این تضمین را می دهیم که باربری و اسباب کشی شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و در آرامش انجام خواهد شد.

نمونه بسته بندی اثاثیه